Share Selection (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Weight
bs: Težina

en: Style
bs: Stil
