Share Selection (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Weight
ca: Pes

en: Paths
ca: Camins

en: Other
ca: Altres

en: Show
ca: Mostra

en: Accept
ca: Accepta

en: Style
ca: Estil

en: Services
ca: Serveis

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Service Name
ca: Nom del servei

en: Share this on Twitter
ca: Comparteix-ho a Twitter
