Share Selection (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Cancel
et: Tühista

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Weight
et: Kaal

en: Paths
et: Asukohad

en: Other
et: Muu

en: Show
et: Näita

en: Style
et: Stiil

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
