Share Selection (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Weight
eu: Pisua

en: Other
eu: Bestea

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Show
eu: Erakutsi

en: Style
eu: Estiloa

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.
