Share Selection (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
is: Avlýs

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: Weight
is: Vekt

en: Other
is: Annað

en: Show
is: Vís

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
