Share Selection (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Weight
hu: Súly

en: Paths
hu: Útvonalak

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Other
hu: Egyéb

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Style
hu: Stílus

en: Replacement tokens
hu: Helyettesítő vezérjelek

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.
