Share Selection (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Cancel
jv: Batal

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Weight
jv: Urutan

en: Other
jv: Liyané

en: Show
jv: Kétoknā

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
