Share Selection (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Weight
ka: წონა

en: Other
ka: სხვა

en: Show
ka: ჩვენება

en: Style
ka: სტილი
