Share Selection (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
