Share Selection (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Group
ku: گرووپ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: Other
ku: هیتر

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
