Share Selection (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Weight
lv: Svars

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Other
lv: Citi

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Image and text
lv: Attēli un teksts

en: Show
lv: Rādīt

en: Style
lv: Stils

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
