Share Selection (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Other
my: အခြား

en: Show
my: ပြပါ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
