Share Selection (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Group
ne: समूह

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Weight
ne: वजन

en: Show
ne: देखाउनुहोस्
