Share Selection (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Paths
nl: Paden

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Other
nl: Andere

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Image and text
nl: Afbeelding en tekst

en: Show
nl: Weergeven

en: Accept
nl: Accepteren

en: Style
nl: Stijl

en: Replacement tokens
nl: Vervangings-tokens

en: Services
nl: Diensten

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Service Name
nl: Servicenaam

en: Share this on Twitter
nl: Deel dit op Twitter

en: No services available.
nl: Geen services beschikbaar.

en: Share on Linkedin
nl: Deel op LinkedIn

en: Share this on Google+
nl: Deel dit op Google+
