Share Selection (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Weight
sk: Váha

en: Paths
sk: Cesty

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Other
sk: Ostatné

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Show
sk: Zobraziť

en: Style
sk: Štýl

en: Services
sk: Služby

en: Show %name
sk: Zobraziť %name

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.
