Share Selection (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Weight
sv: Vikt

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Client ID
sv: Klient ID

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Other
sv: Övriga

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Show
sv: Visa

en: Accept
sv: Accepterar

en: Style
sv: Stil

en: Replacement tokens
sv: Ersättningstecken

en: Services
sv: Tjänster

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Share this on Twitter
sv: Dela på Twitter

en: Share on Linkedin
sv: Dela på LinkedIn

en: Share this on Google+
sv: Dela på Google+
