Share Selection (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Cancel
tr: İptal

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Paths
tr: Yollar

en: Other
tr: Diğer

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Show
tr: Göster

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra birer yol girin. Yıldız ("*") joker karakterdir. Örnek yollar: blog sayfası için %blog ve her kişisel blog için %blog-joker karakter. %front, ön sayfadır.
