Share Selection (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Group
bg: Група

en: Cancel
bg: Отмени

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Weight
bg: Тегло

en: Other
bg: Други

en: Show
bg: Покажи
