Share Selection (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Weight
eo: Pezo

en: Other
eo: Alia

en: Show
eo: Montru
