Share Selection (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Group
is: Hópur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: Paths
is: Slóðir

en: API Key
is: API Lykill

en: Show
is: Sýna

en: Style
is: Stíll
