Share Selection (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Weight
lt: Svoris

en: Paths
lt: Keliai

en: API Key
lt: API raktas

en: Other
lt: Kiti

en: Show
lt: Rodyti

en: Style
lt: Stilius

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Only text
lt: Tik tekstas
