Share Selection (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Weight
pl: Waga

en: Paths
pl: Ścieżki

en: API Key
pl: Klucz API

en: Other
pl: Inne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Show
pl: Pokaż

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Style
pl: Styl

en: Services
pl: Serwisy

en: Show %name
pl: Wyświetl %name

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Service Name
pl: Nazwa serwisu

en: Share this on Twitter
pl: Podziel się tym na Twitterze
