Share Selection (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Paths
pt: Endereços

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: API Key
pt: Chave de API

en: Other
pt: Outros

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Image and text
pt: Imagem e texto

en: Show
pt: Exibir

en: Accept
pt: Aceitar

en: Style
pt: Estilo

en: Replacement tokens
pt: Tokens para substituição

en: Services
pt: Serviços

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pt: Especifique páginas usando suas URLs. Digite uma URL por linha. O caractere '*' serve como coringa. Por exemplo: %blog para a página de blogs e %blog-wildcard para todos os blogs pessoais. Use %front para a página inicial.

en: Service Name
pt: Nome do Serviço

en: Share this on Twitter
pt: Compartilhar no Twitter
