Share Selection (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Paths
pt: Caminhos

en: API Key
pt: Chave API

en: Other
pt: Outro

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Show
pt: Mostrar

en: Accept
pt: Aceitar

en: Style
pt: Estilo

en: Services
pt: Serviços

en: All pages except those listed
pt: Em todas as páginas excepto nas páginas listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pt: Introduza uma página por linha usando o seu caminho (<em>path</em>). O carácter '*' é um carácter universal. Exemplos de caminhos são %blog para a página de blogue e %blog-wildcard para todas as páginas pessoais de blogue. %front é a página principal.

en: Service Name
pt: Nome do Serviço
