Share Selection (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Weight
sl: Teža

en: Show
sl: Prikaži
