Share Selection (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Weight
te: భారం

en: Other
te: ఇతర

en: Show
te: చూపించు

en: Style
te: శైలి
