Share Selection (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Weight
ast: Pesu

en: Other
ast: Otru

en: Show
ast: Amosar
