Share Selection (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Other
bo: གཞན

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Show
bo: སྟོན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།
