Share Selection (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Cancel
da: Annullér

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Weight
da: Vægt

en: Paths
da: Stier

en: Client ID
da: Klient ID

en: API Key
da: API-nøgle

en: Other
da: Anden

en: Show
da: Vis

en: Style
da: Typografi

en: Replacement tokens
da: Erstatningssymboler

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.
