Share Selection (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Group
id: Grup

en: Cancel
id: Batal

en: Content types
id: Jenis konten

en: Weight
id: Bobot

en: Client ID
id: ID Klien

en: Other
id: Lainnya

en: Show
id: Tampilkan

en: Style
id: Gaya

en: Services
id: Layanan

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
id: Tentukan halaman dengan menggunakan path-nya. Masukkan satu path per baris. Karakter '*' adalah wildcard. Contoh path adalah %blog untuk halaman blog dan %blog-wildcard untuk setiap blog pribadi. Halaman depan adalah %front.
