Share Selection (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: Paths
mn: Замууд

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
