Share Selection (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Weight
sq: Pesha

en: Other
sq: Tjetër

en: Show
sq: Shfaq
