Share Selection (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Show
ta: காட்டு

en: Style
ta: பாணி

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்
