Share Selection (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Group
uk: Група

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Weight
uk: Вага

en: Paths
uk: Шляхи

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Other
uk: Інше

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Image and text
uk: Зображення й текст

en: Show
uk: Показати

en: Accept
uk: Прийняти

en: Style
uk: Стиль

en: Replacement tokens
uk: Замінники

en: Services
uk: Служби

en: Show on specific pages
uk: Показувати на певних сторінках

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Service Name
uk: Назва сервісу

en: Share this on Twitter
uk: Поділитися цим у Twitter

en: No services available.
uk: Немає доступних сервісів.

en: Share on Linkedin
uk: Поділитися Linkedin

en: Share this on Google+
uk: Поділитися цим на Google+
