Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: title
es: título

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Link
es: Enlace

en: Center
es: Centrado

en: Name
es: Nombre

en: Views
es: Vistas

en: Node
es: Nodo

en: Nodes
es: Nodos

en: Profile
es: Perfil

en: profile
es: perfil

en: or
es: o

en: Site URL
es: URL del sitio web

en: Blocks
es: Bloques

en: Node Reference
es: Referencia a nodo

en: Profiles
es: Perfiles

en: Space
es: Espacio

en: Table of Contents
es: Índice

en: Bottom Left
es: Inferior izquierdo

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Top Left
es: Superior izquierdo

en: Top Right
es: Superior derecho

en: profiles
es: perfiles

en: Display Suite
es: Suite de presentación
