Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: title
fr: titre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Link
fr: Lien

en: Center
fr: Centre

en: Name
fr: Nom

en: Views
fr: Vues

en: Node
fr: Nœud

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Profile
fr: Profil

en: profile
fr: profil

en: or
fr: ou

en: Site URL
fr: URL du site

en: Blocks
fr: Blocs

en: Profiles
fr: Profils

en: Space
fr: Espace

en: Table of Contents
fr: Table des matières

en: Twitter settings
fr: Paramètres twitter

en: Bottom Left
fr: En bas à gauche

en: Bottom Right
fr: En bas à droite

en: Top Left
fr: En haut à gauche

en: Top Right
fr: En haut à droite

en: Core settings
fr: Paramètres généraux

en: profiles
fr: profils
