Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Link
fa: واصلی

en: Center
fa: وسط

en: Name
fa: نام

en: Views
fa: نماها

en: Node
fa: محتوا

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: or
fa: یا

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Space
fa: فاصله
