Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: title
pt: título

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Center
pt: Central

en: Name
pt: Nome

en: Profile
pt: Perfil

en: profile
pt: perfil

en: or
pt: ou

en: Blocks
pt: Blocos

en: Node Reference
pt: Referência a nodes

en: Profiles
pt: Perfis

en: Space
pt: Espaço

en: Twitter settings
pt: Configurações do Twitter

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito

en: profiles
pt: perfis
