Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: title
ca: títol

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Center
ca: Centre

en: Name
ca: Nom

en: Profile
ca: Perfil

en: profile
ca: perfil

en: or
ca: o

en: Blocks
ca: Blocs

en: Node Reference
ca: Referència de node

en: Profiles
ca: Perfils

en: Space
ca: Espai

en: Table of Contents
ca: Taula de continguts

en: profiles
ca: perfils
