Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: title
da: titel

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Center
da: Centreret

en: Name
da: Navn

en: Node
da: Indholdselement

en: Nodes
da: Indhold

en: Profile
da: Profil

en: profile
da: profil

en: or
da: eller

en: Blocks
da: Blokke

en: Node Reference
da: Indholdsreference

en: Profiles
da: Profiler

en: Space
da: Mellemrum

en: Table of Contents
da: Indholdsfortegnelse

en: profiles
da: profiler

en: Boxes
da: Bokse
