Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Center
lt: Centras

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Node
lt: Mazgas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Profile
lt: Profilis

en: profile
lt: profilis

en: or
lt: arba

en: Blocks
lt: Blokai

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Space
lt: Tarpas
