Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: title
tr: başlık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Link
tr: Bağlantı

en: Center
tr: Merkez

en: Name
tr: İsim

en: Views
tr: Görünümler

en: Node
tr: Düğüm

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Profile
tr: Profil

en: profile
tr: profil

en: or
tr: ya da

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Node Reference
tr: Düğüm Başvurusu

en: Profiles
tr: Profiller

en: Space
tr: Boşluk

en: Boxes
tr: Kutular
