Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: title
be: назва

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Center
be: Цэнтр

en: Name
be: Імя

en: Node
be: Вузел

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Profile
be: Профіль

en: profile
be: профіль

en: Blocks
be: Блокі

en: Profiles
be: Профілі

en: Space
be: Прабел

en: profiles
be: профілі
