Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: title
hu: cím

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Center
hu: Középen

en: Name
hu: Név

en: url
hu: webcím

en: Views
hu: Nézetek

en: Node
hu: Tartalom

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Profile
hu: Profil

en: profile
hu: profil

en: or
hu: vagy

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Profiles
hu: Profilok

en: Space
hu: Szóköz

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: profiles
hu: profilok

en: Boxes
hu: Dobozok
