Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: Center
mr: मध्य

en: Name
mr: नाव

en: Views
mr: याद्या

en: Node
mr: शाखा

en: profile
mr: सदस्य खाते
