Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Center
az: Mərkəz

en: Name
az: Ad

en: Views
az: Görünüşlər

en: Node
az: Material

en: Nodes
az: Materiallar

en: or
az: və ya

en: Blocks
az: Bloklar

en: Space
az: Boşluq
