Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.3) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: title
eo: Titolo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: Views
eo: Vidoj

en: Node
eo: Nodo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Profile
eo: Profilo

en: profile
eo: profilo

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Profiles
eo: Profiloj
