Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: CCK
hi: सी सी के

en: title
hi: शीर्षक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Link
hi: कड़ी

en: Center
hi: मध्य

en: Name
hi: नाम

en: Views
hi: द्रश्य

en: Node
hi: नोड

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: or
hi: अथवा

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Space
hi: जगह
