Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: title
is: titill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Center
is: Miðja

en: Name
is: Nafn

en: Views
is: Gagnasýn

en: Node
is: Nóða

en: Nodes
is: Nóður

en: or
is: eða

en: Blocks
is: Blokkir
