Share Buttons, Related Posts, Content Analytics - Shareaholic (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: title
nl: titel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Name
nl: Naam

en: Views
nl: Overzichten

en: Profile
nl: Profiel

en: profile
nl: profiel

en: or
nl: of

en: position
nl: positie

en: Blocks
nl: Blokken

en: Node Reference
nl: Nodereferentie

en: Profiles
nl: Profielen

en: Space
nl: Spatie

en: Twitter settings
nl: Twitter-instellingen

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: profiles
nl: profielen
